İşyeri İlaçlama

İş yerlerimiz günümüzün büyük bölümünü geçirdiğimiz en önemli yaşam alanlarımızdan biridir.

pire, tahta kurusu, sinek, örümcek, tahta kurdu, hamam böceği, sivrisinek, kalorifer böceği, kara fatma, hamam böceği, karınca vb. birçok böcek türüyle karşılaşabildiğimiz gibi fare, ev faresi ve lağım faresi gibi kemirgenlerle de sık karşılaşırız.

Yaşam alanlarımızın hijyenini sağlamak, hastalıklara karşı önlem almak ve sağlıklı çalışma alanlarında çalışabilmek için böcek ve kemirgen ilaçlaması yaptırmak gerekir. Çalışma alanlarımızın temizliği, bizim ve ailemizin sağlığını korumak için son derece önemlidir. Böcek ve kemirgenlerin hastalıkların taşıyıcısı olduklarını unutmamak ve bu probleme karşı zamanında önlem almak en iyi korunma yöntemidir.

Eğer böcek ve kemirgenlere karşı önlem almak istiyorsanız, periyodik böcek ilaçlama, mücadelenin en etkili yoludur. Periyodik olarak yapılan böcek ilaçlama, size  daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışma imkanı sağlar.

Eğer iş yerinizde ve çalışma alanlarınızda böcek ve kemirgen problemi yaşıyorsanız gümüş  pest ilaçlama ile   iletişime geçebilirsiniz.