Hastane İlaçlama

Hastaneler böcek ve kemirgen ilaçlama uygulamalarının takibinin yapılması gereken en önemli alanlardan biridir. Çünkü hastaneler hastalıkların bulaşma ve yayılma ihtimallerinin çok yüksek olduğu yaşam alanlarımızdır. Çok çeşitli hastalıklara dolayısıyla çok çeşitli mikrop ve bakterileri barındıran hastanelerde böcek ilaçlama, kesinlikle düzenli periyotlar halinde yapılmalıdır.

Hastanede böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Sağlık kuruluşları sürekli açıktır bu nedenle ilaçlama uygulamasında genellikle kokusuz ilaçlama yöntemi seçilir. Alan havalandırılır ve hastane ortamının terk edilmesine gerek kalmadan böcek ilaçlama uygulaması yapılmış olur.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama, fare istasyonu dediğimiz yöntem ile yapılır. İçine farenin girebileceği büyüklükte kapalı ve kilitli kutuların belli noktalara, uzman ekiplerimizin belirleyeceği miktarda yerleştirilmesi uygulamasına fare istasyonu yöntemi diyoruz. Bu kilitli kutuların içine mum blok veya tablet şeklinde fare yemleri yerleştiriyoruz. Kutular kapalı ve kilitli olduğu için ne çocuklar ve küçük bebekler için de herhangi bir tehlikesi yoktur, kutular fareler için özel tasarlanmış kutulardır.

Gümüşpest  İlaçlama  olarak , hastane ilaçlama yöntemlerimiz ve hastane ilaçlama fiyatları hakkında daha bizi arayarak  bize   yazarak   daha  fazla  bilgi  talep edebilirsiniz.size  her  zaman  yardımcı olamaya  hazırız.