Hakkımızda

  • Gümüş pest kontrol , müşterisi ile ilgilenen, sağlık konusuna hassasiyet göstererek, ilaçlamanın önemini ve hassasiyetini bilen firmamız, uzman kadrosu ile tüm AYDIN   ev  İLÇELERİNE  hizmet vermektedir.
  • Aynı gün, çok uygun fiyatlara, garantili ve kesin çözüm odaklı böcek ilaçlama hizmetimiz kapsamında kullandığımız ilaçlar, BAYER  ve BASF  marka ilaçlar ve  PESTWEST   marka ekipmanlardır. Tüm mekan ve alanlar için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Firmamız kurulduğu günden bu yana eğitime ve teknolojiye sürekli yatırım yaparak kendini geliştirme amacında olmuştur.
  • Firmamız  halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetlerini   sağlık  bakanlığı  ve Dünya Sağlık Örgütünün standartlarına uygun olarak yapmaktadır. Kullandığımız tüm ekipman ve ilaçlar ruhsatlı olmakla birlikte, sağlık bakanlığı ve gerekli il sağlık müdürlüklerinden periyodik olarak kontrol edilmektedir.

VİZYONUMUZ

Gümüş  pest ilaçlama  Çevre ve toplum sağlığı alanında hizmetleriyle sektörde örnek gösterilen bir kuruluş olarak, uzmanlık alanımızdaki teknolojileri yakından takip ederken “müşteri memnuniyeti” odaklı prensibimizi hizmetlerimize yansıtmaktır.

MİSYONUMUZ

Çevrenin ve toplumun sağlığını koruyacak ilaçlama, haşere mücadelesi, temizlik- hijyen hizmetlerinin geliştirilmesi ve uygulanması yoluyla çevresel ve toplumsal fayda sağlamak ve fark yaratmaktır.